Zednictví Šumperk
 

Objednejte si rekonstrukci koupelny od zedníků z okresu Šumperk

 
Hledáte zedníky a obkladače na rekonstrukci koupelny nebo celého bytového jádra? Chcete začít stavět a hledáte partnera pro realizaci? Zedníci z firmy Zdeněk Kudela ze Šumperska za Vámi přijedou i do okresu Uničov. Obhlédneme zakázku, změříme, prokonzultujeme s vámi a vybereme kachličky a stavební materiál, sanitární techniku a další vybavení dle Vašich požadavků. Dílo předáme v termínu a bez vad. Kontaktujte nás.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zednictví Zdeněk Kudela

 
Mostkov 54
788 01 Oskava

Kudela: +420 731 468 054
Kudela ml.: +420 733 322 939

e-mail: info@zednictvi-kudela.cz
web: www.zednictvi-kudela.cz

IČ: 12096954, DIČ: CZ6001061429
 
 
 

Kontaktujte zedníky a sádrokartonáře

 
*
 
*
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
Ochrana osobních údajů GDPR

S ohledem na Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 ze dne 27.dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů a ve spojení s povinnostmi při zpracování osobních údajů prohlašujeme, že veškerá získaná data od zákazníků budou použita pouze pro účely komunikace mezi firmou a klientem. Dále pro účely zpracování rozpočtu, objednávky a smlouvy.
Osobní údaje zákazníků a dodavatelů firmy budou zpracovány v rozsahu: jméno, příjmení a titul, poštovní adresa, e-mailová adresa, tel. číslo, údaje o bankovním spojení, údaje o předmětu plnění firmy. Tyto data nebudou poskytnuta třetím osobám. Zpracováním osobních údajů se rozumí zejména jejich shromažďování, ukládání, používání, třídění a likvidace s využitím manuálních a automatizovaných prostředků (např. Specializovaného softwaru) v rozsahu nezbytném pro zajištění řádného poskytování služeb a zákonné archivace.

Zákazník odesláním poptávkového formuláře zároveň souhlasí se zpracováním GDPR v tomto rozsahu.